Eğitmenler

Görsel Tasarım
Özge Demiroğlu

IMG-20140412-WA0244 (1)

Yildiz Teknik Universitesi, Sanat Ve Tasarim Fakultesi, Interaktif Medya Tasarimi bolumu mezunuyum. Ocak 91 dogumluyum, Istanbulda yasiyorum.

Arayuz ve Etkilesim tasarımcısıyım, etkin olarak bu işi yapıyorum ve aynı zamanda “Durga Bollywood Dans Kumpanyası” tasarım işlerini  yürütüyorum.

Fotoğraf Sanatcısı
Eren Somçağ

ben3

1980’de İstanbul’da doğdu. İlkokul öncesinde iki şey başardı, anaokulundan nefret etmek ve okuma yazma öğrenmek yerine kafadan çarpma ve bölme yapmak. Ortaokulda iki şey başardı, kitap okumadığı için Türkçe hocasını şok etmek ve gitar çalmaya başlamak (sonrasında edebiyata merak saldı, halen devam ediyor), İ.T.Ü. Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümüne girince de piyano öğrenmeye başladı. Bu sıralarda fotoğrafçılığa merak saldı ve kendisine ait ilk fotoğraf makinasını aldığı yaz ilk fotoğrafını kaldığı otele sattı. Master ve askerden sonra Vestel’de Sabriye’yi tanıdı, Vestel’den sonra işini kurdu (halen inatla elektronik ile uğraşıyor ve mühendislik yapmaya çalışıyor) ve Irmak ile tanıştı. Irmak ve Sabriye’nin dans gurubu kurmasına şahit oldu. Şu sıralar çalışmak, fotoğraf çekmek, müzik ve edebiyat arasında dolanıyor.